Про компанію

ХЗЕМ є виробником і постачальником електротехнічного обладнання промислового призначення.  Компанія створена групою ентузіастів професіоналів для об'єднання зусиль ряду виробників електротехнічного обладнання з метою спільного просування інновацій на ринок.

Напрямок діяльності компанії - поставки електротехнічного обладнання промислового призначення 6, 10, 35 і 0,4 кВ в блочно-модульному виконанні.

Місія компанії - використання досвіду та професіоналізму співробітників компанії для забезпечення партнерів унікальним електротехнічним обладнанням.

Всі учасники проекту мають великий досвід в своїх областях: виробництво електротехнічного обладнання, забезпечення матеріально-технічними ресурсами, логістика, управління складними проектами, інформаційні технології, мікроелектроніка.  Весь цей досвід ми використовуємо на благо своїх клієнтів і партнерів.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

 • Передові
  технології
 • Сучасне
  обладнання 
 • Виконання
  зобов'язань
 • Професійні
  рішення
 • Висока
  якість

ПРО НАС У ЦИФРАХ

750

тис. одиниць
 готової продукції

18

років
 успішного досвіду

5000

найменувань

10000 

замовлень

 

Ми пропонуємо високоефективні технічні рішення, які відрізняє якість, експлуатаційна надійність, економічність? І екологічність.  Ми досягаємо такого рівня сервісу завдяки поліпшенню і оновленню власних засобів виробництва, впровадження і підтримки міжнародних стандартів якості продукції та послуг (ISO), постійного навчання та підвищення професіоналізму своїх співробітників.

Наша мета - зайняти лідируючу позицію серед виробників електротехнічного обладнання України, бути загальновизнаним еталоном якості і стратегічним партнером на всіх рівнях співробітництва.

Компанія «ХЗЕМ» націлена на досягнення цієї мети з дотриманням балансу інтересів клієнтів і самої Компанії, її власників і співробітників, сприяючи при цьому прогресу всіх сторін.

Наші клієнти