ЛАЗЕРНА ПОРІЗКА МЕТАЛУ В КИЄВІ ТА ХАРКОВІ

Лазерна різка металу

1. Конструкційна сталь – до 20 мм

2. Нержавіюча сталь та алюміній – до 10 мм

3. Латунь і мідь – до 6 мм

Високоточне лазерне різання листового металу

Лазерне різання металу є високоточним і сучасним методом обробки листової продукції з використанням спеціального сертифікованого обладнання. Лазерний верстат запускає промінь з високою тепловою енергією. Він розплавляє метал, забезпечує якісний зріз і мінімізує втрату сировини.

Сьогодні дедалі актуальнішою стає саме така послуга - різання металу з використанням лазера актуальне для різних типів сталі: легованої, нержавіючої, конструкційної, а також алюмінію, титану тощо.

ХЗЕМ виконує, зокрема, й таку послугу, як лазерне різання металу - ціни на нього залежать від обсягу роботи, товщини основи листа і матеріалу, який проходить підрізування.

Переваги лазерного різання листового металу

Лазерне різання листового металу не просто так вважається одним із найефективніших методів обробки. Вона виконується на потужних сучасних верстатах - ми використовуємо модель Yawei-CKY CFD 3015-3000. Це сертифікований лазер європейського виробництва, який вирізняється низкою переваг:

 1. Максимальна точність виконання роботи. Процес повністю автоматизований, що знижує ризик людського фактора і дає змогу точно контролювати параметри для підрізання, мінімізуючи будь-які похибки.
 2. Висока швидкість обробки. Лазер швидко підрізає метал завдяки високій тепловій енергії. І тим самим вдається виконати великий обсяг робіт у найкоротші терміни.
 3. Універсальність. Лазерні промені можуть підрізати листовий метал різної товщини: від 6 до 20 мм. А також працюють із різними матеріалами: латунь, мідь, алюміній, легована або нержавіюча сталь.
 4. Можливість виконання складних завдань. Різка лазерна металу - це ідеальне рішення, якщо вам потрібно отримати складні фігури і нестандартні формати. Головне детально описати геометрію бажаного зразка в кресленні та макеті.

Лазерне різання металу: переваги співпраці з ХЗЕМ

Порівняно з багатьма іншими методами, помітно виграє саме лазерне різання металу, послуги його актуальні особливо для замовників, яким важлива висока точність оброблення листових металів, а також швидке виконання підрізування під необхідні параметри.

Робота здійснюється в кілька послідовних етапів:

 1. Головка лазера наводиться на місце подальшого підрізання листа.
 2. Обладнання запускається в роботу.
 3. Лазерний промінь плавить метал.

Процес автоматизований і контролюється фахівцями на сучасному потужному програмному забезпеченні. Співпрацюючи з ХЗЕМ, ви можете розраховувати на низку таких переваг:

 1. Дотримання всіх термінів виконання завдань. Якщо вам актуальне термінове лазерне різання металу, зв'яжіться з нашими менеджерами. Ми готові виконати великий обсяг роботи в найкоротші терміни.
 2. Використання сертифікованого перевіреного обладнання, що вирізняється високою точністю.
 3. Індивідуальний підхід і допомога в складанні креслень і макетів.
 4. Чесна політика ціноутворення: без зайвих переплат і прихованих платежів.

Як замовити послугу лазерного різання листового металу

Харківський завод електротехніки та металоконструкцій здійснює різання листових металів лазером на замовлення. Ми пропонуємо вигідну вартість послуги та індивідуальний підхід до кожного замовлення.

Зв'язатися з нами можна:

 1. Заповнивши форму для зворотного дзвінка. Вкажіть ваш номер телефону та за необхідності адресу електронної пошти. Наші менеджери в найкоротші терміни зв'яжуться з вами для обговорення всіх деталей.
 2. За номером телефону, вказаним на сайті. Зателефонуйте нашим представникам для того, щоб дізнатися вартість послуги у вашому конкретному випадку, терміни виконання замовлення тощо.

Ви також можете приїхати в офіс компанії, який розташований у містах Харків і Київ. Наші фахівці готові відповісти на всі ваші запитання, за необхідності доопрацювати креслення, щоб воно відповідало технічним вимогам. Різання листового металу лазером здійснюється швидко, щоб ви могли отримати готову продукцію в заздалегідь обумовлені терміни.

Вимоги до технічних завдань

Для різання труб необхідно надати креслення в електронному вигляді, розроблене в одній з таких програм: KOMPAS 3D, AutoCAD, SolidWorks та ін. Це може бути документ у форматі DXF, DWG або PDF. Важливо, щоб усі криві деталі мали замкнуті контури з правильно побудованими відрізками або дугами. Не допустиме застосування осьових та розмірних ліній. У разі, якщо креслення не відповідає наведеним вимогам, наші конструктори готові безкоштовно доопрацювати ваше креслення та адаптувати його під наші операційні процеси.
 

НАШІ ПЕРЕВАГИ

 • Передові
  технології
 • Сучасне
  обладнання 
 • Виконання
  зобов'язань
 • Професійні
  рішення
 • Висока
  якість