Лазерна різка труб в Києві та Харкові

Різка труб лазером

1. Конструкційна сталь – до 20 мм

2. Нержавіюча сталь та алюміній – до 10 мм

3. Латунь і мідь – до 6 мм

Високоточне та якісне лазерне різання труб

Лазерне різання труб необхідне для того, щоб надати виробам металопрокату необхідної довжини. Уже з назви зрозуміло, що здійснюється така процедура з використанням сучасного потужного устаткування - спеціального лазера, що пропалює труби по діаметру. Це дає змогу швидше і точніше підрізати основу і робить процес максимально автоматизованим, знижуючи таким чином ризик людського фактора.

Лазерне різання профільних труб здійснюється для різних типів конструкцій і виконується на сучасному сертифікованому верстаті.

Особливості проведення лазерного різання труб

Використання лазера для підрізання труб є найбільш ефективним і сучасним методом обробки конструкцій. Серед основних його переваг:

 1. Високі показники точності. Ви можете заздалегідь налаштувати всі параметри різання, максимально точно вказавши необхідну довжину труби.
 2. Якість роботи. Лазери пропалюють металеві труби, залишаючи ідеально рівні зрізи, що надалі знижує витрати на подальшу обробку металопрокату.
 3. Швидке підрізання труб різного діаметру і товщини. Процес доведений до автоматизму, що дає змогу в найкоротші терміни обробляти великі партії та виконувати великі обсяги робіт.
 4. Різання профільної труби лазером виконується для основ з різним типом профілів. Це можуть бути квадратні або витягнуті прямокутні труби, овальні, круглі основи тощо.

І ще одна перевага лазерних верстатів - можливість роботи з будь-якими матеріалами: нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь тощо. Ми обробляємо і нарізаємо труби від 6 мм (для латунних і мідних основ) і до 20 мм (для труб з конструкційної сталі).

Як здійснюється лазерне різання труб

Лазерне різання профільної труби проводиться на нашому заводі з використанням сертифікованого перевіреного обладнання. Це верстат моделі Yawei-CKY CFD 3015-3000, що відрізняється високими показниками точності та потужності.

Завдяки технічним характеристикам лазера вдається обробляти труби, довжина яких сягає до 6 м, а діаметр - від 20 мм до 150 мм.

Головку лазерного верстата наводять на ділянку, де буде здійснюватися підрізування. Лазерний промінь, що з'явився, моментально плавить метал. Для швидкого виконання завдання весь процес контролюється окремо за допомогою сучасного програмного забезпечення, що гарантує високу точність і якісний зріз.

Переваги співпраці з ХЗЕМ

Різання труб лазером здійснюється після складання докладного креслення в цифровому вигляді. Креслення виконуються на спеціальних програмах і зберігаються в необхідному форматі. За необхідності фахівці ХЗЕМ виконають креслення, згідно з вашими критеріями, або доопрацюють вже наявний файл.

Співпрацюючи з нами, ви також можете розраховувати на низку інших переваг:

 1. Використання потужних сучасних лазерних верстатів. Все обладнання сертифіковане і підходить для підрізання труб.
 2. Індивідуальний підхід. Ми пропонуємо рішення, ґрунтуючись на ваших конкретних запитах і побажаннях.
 3. Дотримання терміну. Усі роботи здійснюються швидко, а здача проводиться в заздалегідь обумовлений термін.
 4. Найвища якість. Ви можете бути впевнені в тому, що готовий результат відповідатиме всім вашим вимогам і очікуванням.

Як замовити лазерне різання труб на сайті ХЗЕМ

Щоб дізнатися всі подробиці й особливості такої послуги, як лазерне різання труби, зв'яжіться з нашими менеджерами. Для цього залиште на сайті заявку для зворотного зв'язку: просто вкажіть свій номер телефону та адресу електронної пошти. Менеджери зв'яжуться з вами в найкоротші терміни, дадуть відповідь на всі питання, що вас цікавлять, і допоможуть з оформленням замовлення.

Ви також можете зателефонувати за номером телефону, вказаним на сайті або написати нам на електронну пошту. Фахівці розкажуть про те, як проходить лазерне різання труб і скільки коштуватиме послуга у вашому конкретному випадку. Завод також має офіси в місті Київ і Харків. Ви можете відвідати їх для узгодження деталей і оформлення замовлення.

Ми гарантуємо високу якість виконання роботи, здійснюємо швидке різання лазером труб різних діаметрів і товщини, пропонуємо індивідуальний підхід до кожного замовлення і максимально вигідну вартість послуги без зайвих переплат і прихованих платежів.

Вимоги до технічних завдань

Для різання труб необхідно надати креслення в електронному вигляді, розроблене в одній з таких програм: KOMPAS 3D, AutoCAD, SolidWorks та ін. Це може бути документ у форматі DXF, DWG або PDF. Важливо, щоб усі криві деталі мали замкнуті контури з правильно побудованими відрізками або дугами. Не допустиме застосування осьових та розмірних ліній. У разі, якщо креслення не відповідає наведеним вимогам, наші конструктори готові безкоштовно доопрацювати ваше креслення та адаптувати його під наші операційні процеси.
 

НАШІ ПЕРЕВАГИ

 • Передові
  технології
 • Сучасне
  обладнання 
 • Виконання
  зобов'язань
 • Професійні
  рішення
 • Висока
  якість